5týdenní kurz

Jak na raglán

Buď první,
komu pošlu speciální nabídku

 

5týdenní kurz

Jak na raglán

Buď první,
komu pošlu speciální nabídku

 

 

 

V kurzu si/se spolu:
  •  upleteme zkušební vzorek,  naučíš se jak ho vytvořit a používat, protože to je silná pletařská zbraň :-).
  • naučíme upravit velikost svetru dle toho jak máme silnou přízi jehlice a jakou velikost chceme plést.
  • naučíme vytvarovat průkrčník, tak aby svetr seděl i u krku a byl tvarovaný.
  • naučíme se pokročilejší techniky, jako oddělit rukávy od těla bez dírek, naplétat lem ke krku pro profesionálnější vzhled, jak ujímat rukávy a další.
  • budeme věnovat i tomu, jak dlouhé plést sedlo, aby dobře sedělo a nezústálo pod paží příliš materiálu.

V kurzu se také naučíš, jak si spočítat na kolik ok nahodit u konkrétní velikosti a síly příze. A budeš si to umět sama upravit.

 

Chci, aby sis uměla uplést jakýkoliv raglánový svetr, který si umaneš 🙂
Možnost se zeptat

Moc se mi líbilo postupné vysvětlování a nabalování lekcí. Nedocenitelnou součástí byla možnost zeptat se Míši v průběhu kurzu na cokoli a bylo poznat, že Míše záleží na tom, aby se nám v kurzu dařilo

Veronika

Srozumitelný a k věci
Líbilo se mi celkové pojetí kurzu. Pletení ve skupině stejně naladěných lidí. Super kolektiv, ochotný kdykoliv poradit, podpořit, když se nedaří a společně vydržet až do konce. Pomocná videa pro ty, které vůbec nevědí. Rozvíjení schopností těch, které už něco vědí. Radost, když se daří. Sdílení nápadů. Rady co nakoupit, kolik a hlavně jak upravit na svoji velikost. Nebát se vůbec se do toho pustit. Za mě prostě spokojenost po všech stránkách a doporučuji. A hlavně moc a moc děkuji za tuto možnost. DÍKY
Martina

V KURZU SI UPLETLO RAGLÁN UŽ PŘES 250 ŽEN

Vynikající komunikace
Líbilo se mi zpracování kurzu, bylo to jasné, srozumitelně. Celkově komunikace ve skupince i s lektorkou byla vynikající. Postup krásné vysvětlen a zpracován. Jakékoliv problémy byly řešeny. Nevím, co bych kurzu vytkla.
Eva

Srozumitelný a k věci
Doporučila bych takový kurz každému, kdo váhá, že to nezvládne. Videa byla velmi přehledná a srozumitelná í pro úplné začátečníky.
Eva

Ahoj! Jmenuji se michaela

Jsem autorkou online kurzu pletení, kde učím, jak si uplést svůj první raglánový svetr. Pletení se věnuji od roku 2014. Už jsem „progooglila“ 🙂 snad celý internet ohledně návodů, tipů a rad, jak plést a sbírka přízí je větší než sbírka autíček mých synů :-D.  Upletla jsem (a také párala 🙂 ) už kilometry přízí.

Moc dobře vím, jaké je to začínat s pletením raglánového svetru a mít pocit, že to stále není ono. Trápila jsem se s tím, jak si rozpočítat raglánové zkosení, jak si poradit s lankem u kruhových jehlic nebo i jak a kdy oddělit rukávy. Ráda ti ukážu své tipy!

Těší mě!

PLETENÍ raglánu od shora ti ZMĚNÍ ŽIVOT =)

„Raglánová konstrukce svetru je úžasně variabilní a obměnitelná. Při pochopení základních principů si můžeš obměňovat vzhled a velikost výsledného svetru. :-).“

Zaregistruj se

je to nezávazné

Pošlu ti

bližší inforamce

Těším se

až to spolu upleteme